Pajacyki do spania

Profesjonalne usługi meblowe

Pajacyki do spania

Bez względu czy odzież, którą kupujemy dla dziecka będzie mu służyć do codziennego noszenia czy do spania, to musi być przede wszystkim bezpieczna, miękka i w odpowiednim rozmiarze. Rodzice nie powinniśmy mieć z tym kłopotu, bo metki ubranek dokładnie opisują wiek dzieci.

Jak wygląda pajac do spania?

pajace do spania 86Większość z nas prędzej czy później stanie się klientem sklepów z artykułami dla niemowląt, ponieważ zostaniemy rodzicami. Przeważnie za kompletowanie wyprawki odpowiada przyszła mama, która z zaangażowaniem kupuje buciki, pościel smoczki czy ubranka. Pod względem ilości, najwięcej powinno się kupować ubranek, ponieważ maluchy szybko się brudzą i czasem jest konieczność przebierania nawet kilka razy w ciągu dnia. Do codziennego zakładania najlepiej się sprawdzają body, ponieważ są uniwersalne i praktyczne w zakładaniu i ściąganiu, a także zmianie pieluszki. Na noc idealnie się sprawdzają pajace do spania 86, które mają rozpięcie z przodu na całej długości. Ubieranie w nie malucha jest bardzo proste i nie trzeba tego robić przez główkę jak większość body. Pajacyki mają rozpięcie na bezniklowe napki, które nie mają kontaktu ze skórą dziecka. Wystarczy rozpiąć ubranko i położyć na nim malucha, a następnie delikatnie włożyć rączki do rękawów i nóżki do nogawek. Przeważnie pajacyki mają zabudowane stópki, dzięki czemu dziecko nie zmarznie, kiedy odkryje się podczas snu. To na pewno najlepsza możliwa piżama dla niemowlaka, ale także dla nieco starszego malucha, który nosi jeszcze pieluszki.

Pajacyki są jednoczęściową piżamą, która doskonale się sprawdza u dzieci, które noszą pieluszkę, gdyż pozwalają na utrzymanie jej w odpowiedniej pozycji i zapewniają jej szybką zmianę. Przeważnie są uszyte z miękkiej bawełny, ale znajdziemy także z frote czy polaru.