Kupiliśmy piękne żaluzje

Profesjonalne usługi meblowe

Kupiliśmy piękne żaluzje

W ten weekend mieliśmy zamieszanie w domu. Postanowiliśmy odświeżyć nasze ściany i przemalować je na jaśniejsze kolory. Zawiozłam dzieciaki do siostry i cały dzień z mężem malowaliśmy. Generalnie wszystko fajnie nam wyszło i udało nam się jeszcze podjechać do galerii żeby kupić nowe żaluzje. Stare, które do tej pory posiadaliśmy były w kolorze, które obecnie do niczego nam nie pasował więc musieliśmy kupić coś ładnego i solidnego, co będzie idealnie pasować do naszego nowego wnętrza. W sklepie akurat było sporo promocji i przecen więc udało nam się trafić na ciekawe modele w niskich cenach. 

Zdecydowaliśmy się na piękne żaluzje

żaluzje w ElbląguKiedy weszliśmy to sklepu to od razu spodobał mi się jeden model. Był nowoczesny i solidnie wykonany. Można było zamawiać te żaluzje w różnych kolorach i wymiarach. Sprzedawca mówił, że nie mają ich na stanie ale producent dosyła zamówione przez klientów żaluzje w krótkim czasie. Wiedzieliśmy juz jakie wymiary są u nas potrzebne więc od razu sprzedawca sprawdził nam czy żaluzje w Elblągu u producenta będą dostępne. Okazało się, że możemy umówić wysyłkę bezpośrednio do domu i kurier może nam je przywieźć już w ciągu dwóch dni roboczych. Zdecydowaliśmy się na kolor bezowy. Mieliśmy jasne ściany i zależało nam żeby żaluzje również były jasne. Sprzedawca pokazał nam jak należy je montować. Poinformował, ze producent zawsze wysyła dokładną i czytelną instrukcję, w której jest wszystko dobrze opisane a dodatkowo dostaniemy potrzebne materiały, które przydadzą się w trakcie montażu. Łatwo się je podnosiło i opuszczało. Wyglądały solidnie i już nie mogliśmy się doczekać jak dostaniemy je do swojego mieszkania.

Kurier zadzwonił do mnie jak byłam w pracy i umówiłam się, żeby do mnie podjechał około szesnastej. Tak tez się stało. Mąż był już w domu więc odebrał paczkę. Zabrał się już nawet za ich montaż. Rzeczywiście wszystko było tak jak sprzedawca nas poinformował. Żaluzje były bardzo solidnie zabezpieczone w karton i folię bąbelkową. W środku była dokładna instrukcja. Mąż sprawnie zamontował żaluzje w salonie. Okno od razu prezentowało się bardzo elegancko. Zamówione przez nas żaluzje wyglądały pięknie. Pasowały do naszego wnętrza. Byłam bardzo zadowolona, że zdecydowaliśmy się na ich zakup. Idealnie wyglądały.