Zamówiłam czyszczenie kanapy we Wrocławiu

Profesjonalne usługi meblowe

Zamówiłam czyszczenie kanapy we Wrocławiu

Posiadam w domu kanapę oraz kilka foteli wykonanych z ekologicznej skóry. Od dawna meble te nie były czyszczone. Stwierdziłam, że czas najwyższy zamówić jakąś firmę, która zajmie się ich umyciem i wyczyszczeniem. Nie było to jednak takie proste. Na kanapie było kilka pęknięć i obawiałam się, że po wyczyszczeniu pęknięcia jeszcze bardziej się poszerzą i cała kanapa będzie nadawała się co najwyżej na śmietnik. Potrzebowałam naprawdę profesjonalnej firmy, która zminimalizuje takie ryzyko.

Gdzie we Wrocławiu profesjonalnie wyczyszczę kanapę?

profesjonalne czyszczenie kanap - wrocławPoszukiwania odpowiedniej firmy zajmującej się czyszczeniem tapicerek rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: profesjonalne czyszczenie kanap – wrocław i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko natrafiłam na jedną firmę, która miała duże doświadczenie na rynku oraz bardzo dobre opinie od klientów. Weszłam na ich stronę internetową. Dowiedziałam się z niej, że firma posiada profesjonalny sprzęt. Odkurzacze piorące pod ciśnieniem oraz odpowiednie myjki. Technika mycia dobierana jest w zależności od rodzaju obicia kanapy. Mogłam od razu przez internet zamówić ekipę czyszczącą. Później miałam dostać telefon z potwierdzeniem zamówienia. Sprawdziłam ich cennik. Ceny nie były zbyt wygórowane biorąc pod uwagę to, jak profesjonalne usługi oferowali. Zdecydowałam się zamówić czyszczenie kanapy w tej firmie. Mieli bardzo szybkie terminy, co mi się spodobało. W umówiony dzień punktualnie stawili się u mnie w mieszkaniu. Panowie najpierw wyczyścili kanapę na sucho, odkurzyli specjalnym odkurzaczem, który dostał się w zakamarki kanapy, a następnie zabezpieczyli pęknięcia. Wszystko po to, aby woda z odkurzacza piorącego nie dostała się do środka kanapy, a pęknięcie nie rozpruło się dalej. Było to bardzo profesjonalne podejście. Byłam zadowolona z tego, że wybrałam tę firmę. Na zakończenie wypolerowali jeszcze tapicerkę tak, żeby zyskała blask i żywy kolor.

Byłam bardzo zadowolona z tak profesjonalnego czyszczenia kanapy. Po wyczyszczeniu kanapa wyglądała jak nowa. Panowie do jej czyszczenia użyli profesjonalnego sprzętu oraz fachowych środków czystości, które nie zniszczyły ekologicznej skóry. Firma ta ma bardzo bogatą ofertę dotyczącą czyszczenia mebli, tapicerek, a także dywanów. Na wrocławskim rynku jest bardzo popularna.