Ramka do dekoracji pokoju

Profesjonalne usługi meblowe

Ramka do dekoracji pokoju

Ostatnio robiłam mały remont swojego pokoju. Zmieniałam kolor ścian i zamieniłam kanapę na wygodne łóżko. Potrzebowałam jeszcze jakiś drobiazgów, by całość była przytulna i dobrze wyglądała. Kupiłam między innymi ozdobną narzutę na łóżko oraz drewniane pudełeczka na biurko.

Ramka do powieszenia na ścianie

ramka owzJako że jestem wielką fanką filmów to chciałam żeby w pokoju znalazł się jakiś filmowy akcent. Nie chciałam jednak nic tandetnego jak pościel z bohaterami filmu, ani żadnych figurek bo to mnie nie interesowało. Wtedy brat podsunął że może jakiś plakat filmowy na ścianie by się sprawdził. Od razu podchwyciłam pomysł i przeglądałam plakaty moich ulubionych filmów, by wybrać takie, które nie tylko są ładne, ale także pasują do wystroju wnętrza. Ostatecznie wybrałam trzy plakaty, które miały wisieć nad łóżkiem. Potrzebna była jednak ramka na nie. Nie chciałam przyczepiać plakatów taśmą klejącą, bo się zniszczą. Ramka powinna być też lekka i łatwa do otworzenia oraz oczywiście pasować do rozmiaru plakatów. Najlepsza wydawała się ramka OWZ. Jest to skrót od sposobu ,,obsługi” ramki, czyli wystarczy ja otworzyć, wsadzić plakat, zatrzasnąć i gotowe. Niepotrzebne były żadne śrubokręty do odkręcania śrubek. Co więcej, okazało się, że to bardzo popularne ramki i mogłam je nabyć nawet w sklepie stacjonarnym. Kupiłam od razu trzy, w tym samym kolorze, żeby całość była spójna. Ramki faktycznie były leciutkie, więc bez problemów je dowiozłam do domu. Do tego nie zapłaciłam za nie wiele.

Potem tylko zostało mi wsadzenie plakatów w ramki i ich zawieszenie. Pięknie się prezentują nad łóżkiem, a moi znajomi chwalą mój pomysł by tak udekorować ścianę. Jednej z koleżanek dałam nawet namiary na sklep z ramkami, bo sama też chciałaby zmienić wystrój pomieszczenia.