Praktyczne body z nadrukiem

Profesjonalne usługi meblowe

Praktyczne body z nadrukiem

Chyba każdą przyszłą i obecną mamę rozczula widok maleńkich ubranek dziecięcych, których mnóstwo w sklepach dla dzieci. Są one jednym z najważniejszych elementów wyprawki dla noworodka i niemowlaka, dlatego trzeba mieć ich spory zapas. Przede wszystkim muszą one być dopasowane do wieku dziecka i do pory roku, aby nie zmarzło ani się nie przegrzało.

Najlepsze body dla niemowlaka

body z nadrukiem dla niemowlątIdąc do sklepu z artykułami dla niemowląt, z pewnością znajdziemy bardzo dużo rodzajów ubranek dla dzieci w rozmiarze od czterdzieści do dziewięćdziesiąt osiem. Starsze dzieci można już ubierać na dziale dziecięcym, gdyż ich odzież ma rozmiar większy niż sto. Najpopularniejszym ubraniem dla takich maluchów jest body, ponieważ łatwo można go założyć i zdjąć. Dodatkowo umożliwia szybką zmianę pieluszki bez konieczności ściągania całego ubranka. Dostępne w sprzedaży body przede wszystkim są uszyte z miękkiej bawełny, która jest bezpieczna dla tak małych dzieci i zachowuje swój oryginalny kształt nawet po wielu praniach w wysokich temperaturach. Bawełna świetnie chłonie wodę i pozwala skórze oddychać, zatem dziecko będzie się czuło w niej komfortowo niezależnie od panującej pogody. Bardzo ciekawą opcją są body z nadrukiem dla niemowląt, gdyż nadają maluchom jeszcze bardziej infantylnego charakteru. Przeważnie zawierają napisy typu: Kocham Cię, córeczka taty, synek mamy lub tego typu zwroty. Niektóre sklepy umożliwiają za niewielką dopłatą wykonanie nadruków spersonalizowanych w dowolnym miejscu na ubranku więc możemy też dostać body jakiego nie będzie miało żadne inne dziecko. Takie modele świetnie się nadają do zdjęć czy nawet gotowych sesji zdjęciowych. Kiedyś wszelkie napisy na ubraniach dla dzieci były wykonywane przez prasowanki, które każdy mógł kupić w pasmanterii. Obecnie nadruki nanosi się cyfrowo lub laserowo na materiał.

Body dla niemowląt są bardzo praktycznym ubrankiem, które sprawdzi się na każdą okazję. W sklepach z ubrankami dla niemowląt znajdziemy modele z krótki i długim rękawem, które mogą być zakładane przez główkę i zapinane jedynie w kroku, albo zapinane na napy lub zamek błyskawiczny na całej długości. Maluchy mogą w nich być ubrane w ciepłe i chłodne dni, gdyż bawełna może mieć cienki, albo gruby splot. Dzięki temu będzie zapewniać idealny przewiew lub będzie ogrzewać.