Potrzebowałam zaaranżować wnętrze biura

Profesjonalne usługi meblowe

Potrzebowałam zaaranżować wnętrze biura

Niedawno otworzyłam własny biznes. Byłam właśnie na etapie urządzania biura. Biuro musiało pomieścić wiele osób, którzy będą pracować na różnych stanowiskach. Niestety przestrzeń miałam dość mocno ograniczoną. Nie mogłam pozwolić sobie na zakup większego lokalu, zanim firma nie zacznie na siebie zarabiać. Potrzebowałam dobrego architekta wnętrz, który zaprojektuje wnętrze tak, aby pogodzić ze sobą wielu pracowników posiadających różne potrzeby w pracy.

Znalazłam polecanego architekta z Łodzi

polecani architekci wnętrz z łodziMoja siostra cioteczna studiowała architekturę. Zapytałam jej czy wie jacy są polecani architekci wnętrz z łodzi. Bez problemu wymieniła mi kilka nazwisk i wysłała namiary. Ostatecznie po obejrzeniu portfolio zdecydowaliśmy się na wybór jednego z nich. Był to wykwalifikowany architekt posiadający duże doświadczenie w projektowaniu biur i dużych wnętrz. Właśnie kogoś takiego potrzebowaliśmy. Mimo, że  był to naprawdę renomowany architekt nie miał zbyt wygórowanych cen. Umówiłam się z nim na spotkanie, podczas którego mieliśmy ustalić szczegóły projektu oraz miałam wpłacić zaliczkę za usługę. Podczas spotkania pokazałam mu plan wnętrza mojego biura i powiedziałam czego wymagam od tego wnętrza. Musiało znaleźć się tam miejsce na pokoje ciszy, ale całość miała być zaprojektowana na zasadzie otwartej przestrzeni. Architekt zapewniał, że nie będzie problemu z wykonaniem takiego wnętrza. Umówiłam się z nim, że za trzy dni wyśle mi wstępny projekt wnętrza. Po tym czasie otrzymałam od niego bardzo skrupulatny i profesjonalny projekt mojego biura. Architekt był bardzo dokładny i brał pod uwagę nawet najmniejsze drobiazgi i niuanse. Wysłałam mu moje poprawni i informacje na temat tego, co bym zmieniła we wnętrzu. Już na następny dzień otrzymałam gotowy projekt. Architekt był bardzo kompetentny i dokładny. Miał dużo pomysłów, ale także brał pod uwagę moje sugestię.

Byłam bardzo zadowolona z jego usług. Wykonany projekt był bardzo rzetelny i profesjonalny. Już wkrótce okazało się, że projekt zdaje egzamin również w praktyce. Wnętrze zostało przez niego zaprojektowane bardzo komfortowo i praktycznie. Architektowi udało się pogodzić szczególne wymagania biura z niewielką przestrzenią jaką miał do dyspozycji przy projekcie. Wystawiłam mu bardzo pozytywną opinię.