Oprogramowanie dla gastronomii

Profesjonalne usługi meblowe

Oprogramowanie dla gastronomii

Wśród różnego rodzaju oprogramowań dedykowanych dla biznesu istnieją specjalistyczne narzędzia pracy, ułatwiające wiele aspektów pracy w branży gastronomicznej. Jest to szczególny rodzaj branży, ponieważ jest ona bardzo dynamiczna. Klienci którzy do nas przychodzą oczekują jak najszybszego i jak najsprawniejszego obsłużenia.

Pc-gastronom nadzoruje naszą pracę

oprogramowanie pc-gastronomPowyższe kryteria sprawiają, że branża gastronomiczna jest szczególnie narażona na różnego rodzaju niedociągnięcia, skutkujące błędami o charakterze finansowym. Jeżeli dany stolik zostanie przez nas źle rozliczony to całe przedsiębiorstwo na tym straci. Złe rozliczenia i nieumiejętna obsługa posprzedażowa może skutkować pojawieniem się opinii stawiających nas w niekorzystnym świetle. Współczesny świat usług konsumenckich bardzo sprawnie dzieli się informacjami na temat jakości danej obsługi. Nasza firma może w bardzo łatwy i szybki sposób piąć się ku najwyższym ocenom, ale w równie łatwy i szybki sposób może pogrążyć się w krytyce. Oprogramowanie pc-gastronom pozwala w bardzo prosty sposób zarządzać obsługą stolikową, obsługą poza stolikową, rozliczeniami, ustalaniu priorytetowości na poszczególne zamówienia, na łączenie oraz na dzielenie rachunków, czy też np. na dodawaniu komentarzy, widocznych dla innych osób, działów zaangażowanych w obsługę. Dzięki temu nie pominiemy ważnych dla klientów szczegółów, które świadczą o naszym profesjonalizmie i o możliwości dopasowania się do potrzeb klienta, elastyczności. Co ciekawe, program pc-gastronom posiada również szereg funkcji magazynowych, związanych z przechowywaniem i remanentem towarów znajdujących się w naszym przedsiębiorstwie. Dzięki temu na bieżąco będziemy mieli informacje o świeżości danego artykułu, czyli o dacie w której został on zakupiony oraz o terminie przydatności lub o innych, ważnych dla nas danych, które możemy swobodnie personalizować.

Bardzo ważnym aspektem jest to że program pc-gastronom jest całkowicie kompatybilny z całą grupą oprogramowań z grupy, z jakiej się wywodzi, które bardzo łatwo można skonfigurować dostosowując do tego programy księgowe, rozliczeniowe, programy kadry menedżerskiej, w nieodzowne narzędzia do analizy danych i do analizy księgowej, pozwalających zoptymalizować pracę naszego zespołu i finanse naszego przedsiębiorstwa.