Letnie turbany dla dzieci

Profesjonalne usługi meblowe

Letnie turbany dla dzieci

Lato zbliża się wielkimi krokami i dla naszych ukochanych dzieci powinniśmy zadbać o odpowiednie, przewiewne i wygodne odzienie jak i o nakrycie głowy. Ostatnim hitem modowym wszystkich portalów społecznościowych i nie tylko stały się turbany dla dziewczynek o bogatym wzornictwie, kolorach i wykonane z różnych tkanin. Okazuje się, że dzieki turbanowi mozna nadać stylizacji „pazura”, stworzyć modowy „look” i przy okazji zadbać o zdrowie i komfort naszego maluszka.

Jaki turban dla dzieci na lato?

stylowy turban na latoPrzede wszystkim zadbajmy o to, aby stylowy turban na lato wykonany był z przyjemnej w dotyku i przewiewnej, zapewniającej cyrkulacje powietrza tkaniny. Ważne, aby główka malca nie pociła się, a wręcz przeciwnie, rola turbana to zabezpieczenie przed promieniami słonecznymi, wiatrem czy chłodem letnich wieczorów. Każdorazowo warto przymierzyć turban, albo zmierzyć obwód główki dziecka, tak aby turban nie uwierał, tylko delikatnie otulał glowę dziecka. Turbany na lato dla dziewczynki to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż niejedna czapka czy kapelusz, bowiem lepiej się trzymają, nie zsuwają się, są lekkie i właściwie dobrane są praktycznie niewyczuwalne na główce dziecka. Dodatkowo ich funkcjonalność to odgarnięcie włosków dziecka z czoła i oczu, aby nie przeszkadzały – jak swoista opaska do włosów, ale nie uciskająca i delikatna dla wrażliwej skóry dziecka. Dodatkowo estetyczna zaleta designerskich turbanów na lato jest nie do pominięcia. Stanowią cudowną ozdobę małej dziewczynki i ona sama pewnie będzie bardzo dumna z jego posiadania. Dostępnych jest moc kolorów i wzorów. Na szczególna uwagę zasługują turbany w kropki, boho – turbany, czyli mocno kwieciste i barwne. Środek turbanu zwykle związany jest w duży kwiat bądź wyrazistą kokardę. Czasem w turban wpleciony jest zwiewny tiul. W modzie są też wszystkie pastelowe, cukierkowe kolory turbanów, które sprawią, że stylizacja zyska lekkości i subtelności. Świetnym rozwiązaniem jest skompletowanie turbanu dla dziewczynki jak i jej mamy. Wówczas osiągniemy powalający duet, prawdziwie modny i na czasie.

Na obecnym rynku, zarówno tym bezpośrednim jak i wirtualnym, pojawia si coraz więcej ofert przepięknych turbanów szytych ręcznie, producentów polskich, a także szytych na zamówienie. Turbany dla dziewczynek mogą stanowić tez doskonały pomysł na prezent to małej dziewczynki – modnisi. Będzie zachwycona zebrana kolekcją wzorzystych turbanów.