Kompleksowe szkolenie z przepisów BHP

Profesjonalne usługi meblowe

Kompleksowe szkolenie z przepisów BHP

W odróżnieniu od moich znajomych od zawsze miałam specyficzne zainteresowania związane z przepisami bhp. Brałam udział w różnego rodzaju konkursach w szkole i zawsze zdobywałam wysokie lokaty. Wzięło się to najprawdopodobniej z tego, że mój tata był brygadzistą na budowie i często opowiadał mi, jak często jest egzekwować od pracowników przestrzegania zasad, przez co sami sobie mogą stworzyć niebezpieczeństwo w pracy.

Szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy

kompleksowe szkolenia bhp - wrocławPo studiach udało mi się dostać do dużej firmy budowlanej, jednak nie miałam kwalifikacji żeby dostać się na stanowisko związane z bhp. Ciągle pozostawało to jednak moim marzeniem, dlatego chciałam się doszkolić z tego zakresu zwłaszcza, że w przyszłym roku miało zwolnić się miejsce w interesującym mnie dziale, a rekrutacje wewnętrzne zawsze przeprowadzane były w pierwszej kolejności. Zgłębiając temat szukałam informacji, gdzie organizowane są najlepsze kompleksowe szkolenia bhp – Wrocław okazał się najczęściej polecanym mi miejscem zwłaszcza, że miałam do niego dobry dojazd pociągiem. Zapisałam się na szkolenie, które odbywało się przez cztery weekendy z rzędu, dzięki czemu nie musiałam brać urlopu w pracy, a już po miesiącu mogła zdobyć kwalifikacje potrzebne do aplikowania na moje wymarzone stanowisko. Już po pierwszym weekendzie wiedziałam, że będą to bardzo dobrze wydane pieniądze. Szkolenie było rzetelne, prowadzone bardzo ciekawie i na wielu przykładach praktycznych. Poznałam też sporo osób z branży i nawiązałam kilka naprawdę obiecujących na przyszłość kontaktów zawodowych. Szkolenie kończyło się egzaminem, który napisałam jako jedna z najlepszych, za co zostałam pochwalona przez prowadzącego. Najważniejsze było jednak to, że zdobyta wiedza mogła mi się naprawdę przydać w pracy i zamierzałam z niej skorzystać już w najbliższym czasie.

W firmie nikt wiedział, że chodziłam na kurs z przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, dlatego po ogłoszeniu rekrutacji wewnętrznej wiele osób było zaskoczonych moją kandydaturą chociaż sporo osób wiedziało, że się interesuje się tą tematyką. Chociaż inni kandydaci byli bardziej doświadczeni zaproszono mnie na rozmowę, na której mogłam pochwalić się zdobytą wiedzą i znajomością aktualnych przepisów prawa, dzięki czemu ostatecznie to ja zostałam zatrudniona.