Kocyk w wyprawce

Profesjonalne usługi meblowe

Kocyk w wyprawce

Rodzice, którzy oczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka, jeszcze nie mają doświadczenia i przy wyborze wyprawki dla malucha, mogą się kierować jedynie opiniami innych. Jest lista produktów, które musi posiadać każdy maluch.

Z czego są wykonane kocyki?

kocyki minky dla dzieciPrzy kompletowaniu wyprawki dla noworodka, warto się kierować jakością, bezpieczeństwem i praktycznością. Czasem lepiej kupić mniej niż więcej, bo maluchy bardzo szybko rosną i z niektórych rzeczy nawet nie zdążą skorzystać. Jednak kocyki minky dla dzieci są takimi produktami, które na pewno się przydadzą już od pierwszych chwil. Przede wszystkim kocyk może zastąpić becik, rożek czy otulacz. W zależności od grubości i wypełniania, kocyki mogą stanowić okrycie malucha przez cały rok. Modele minky są o tyle wyjątkowe, że są dwustronne. Z jednej jest klasyczna bawełna, która pozwala skórze oddychać i chłonie wodę, a z drugiej miękki polar minky, który doskonale grzeje malucha. Jego cechą charakterystyczną są niewielkie wypustki w formie kuleczek na całej powierzchni polaru minky. Maluchy uwielbiają je ściskać i się nimi bawić, gdyż stymulują ich zmysły. W sklepach z artykułami dla niemowląt znajdziemy kocyki minky z wypełnieniem z syntetycznej włókniny, którą można bez obaw o jakość, prać w pralce w wysokich temperaturach. Modele kocyków bez wypełnień będą idealne na lato. Jeżeli nie mamy rożka, a nie umiemy jeszcze nosić maluszka, to można odpowiednio złożyć kocyk i zawinąć w niego dziecko, dzięki czemu jego noszenie będzie znacznie prostsze.

Kocyki zawsze się przydadzą i mogą być stosowane zamiennie z kołderką. Równie dobrze można w ogóle zrezygnować z niej i przykrywać malucha tylko kocykiem. Minky jest uznawany za jeden z najlepszych, dlatego też od kilku lat jest bestsellerem wśród kocyków.